Nuotakos puokštė

Nuotakos puokštė – Visada stengiamės išlikti originalūs ir kūrybingi kurdami jaunosios puokštę. Nuotakos puokštė yra itin svarbus aksesuaras visam nuotakos įvaizdžiui. Mes, žinodami Jūsų norus ir idėjas, paruošime Jums individualų pasiūlymą, prisitaikant prie Jūsų poreikių ir norų.

Visada siūlome rinktis tokią puokštę, kad būtų miela pačiai nuotakai. Žinoma, turi harmoningai derėti su suknele, makiažu ir bendru jaunosios išvaizdžiu.. Puokštės formos gali būti labai įvairios, kaip ir spalvos, gėlės. Todėl mes visada konsultuojames su nuotaka, kad sužinotume jos pageidavimus ir stilių, kad sukurtume unikalia ir tinkančia puokštę.

Nuotakos puokštė

MINI GALERIJA

Nuotakos puokštė
Nuotakos puokštė
Nuotakos puokštė
Nuotakos puokštė su baltomis rožėmis
Nuotakos puokštė
Nuotakos puokštė
Vestuvine nuotakos puokštė
Nuotakos
Nuotakos puokštė su rožėmis

Daugiau mūsų darbų galite pamatyti instagram paskyroje: purpurine_pasaka

Nuotakos puokštės

IŠ MŪSŲ KATALOGO

Sukurti vestuvine nuotakos puokštę yra ne tik amatas, bet ir menas, kuris atskleidžia nuotakos asmenybę bei stilių, o vestuvės yra tobula proga tai pademonstruoti

Mūsų kainoraštis

Kiekvienos vestuvės yra unikalios, todėl kainos apytikslės.

Nuotakos puokštė nuo 35 eur.
Pamergių puokštės nuo 25 eur.
Butonjetė nuo 10 eur.
Gėlių lankeliai nuo 25 eur.
Stalo kompozicija nuo 30 eur.

Šampano staliukai, gėlių arkos, dekoras

Šampano staliukai su taurėmis nuo 40 eur.
Arkos ir kolonos nuo 70 eur

Daugiau informacijos rasite: Purpurine Pasaka – dekoracijų nuoma

Kiekvienos vestuvės yra unikalios, ir neįsivaizduojamos be nuotakos puokštės, kuri lyg pasakos princesės karūna žiba ir pritraukia žvilgsnius.

DUK

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kokios vestuvinės puokštės formos?

Vestuvėms kuriamos puokštės gali būti pačių įvairiausių formų ir spalvų. Kokią pasirinksite – priklauso nuo Jūsų vestuvių stiliaus (suknelės, šukuosenos, šventės vietos), Jūsų pomėgių ar net mėgstamiausių gėlių rūšies.

Prieš kiek laiko reikia užsisakyti nuotakos puokštę?

Konkretaus laiko nėra, bet svarbu atlikti rezervacija pas floristą kuo anksčiau. O puokštes detales galėsite aptarti vėliau, kai turėsite bendrą įvaizdį.

O ką rekomenduotumėte rinktis jūs?

Siūlome rinktis tokią puokštę, kuri derėtu su bendru įvaizdžiu, kad būtų miela pačiai nuotakai. Žinoma svarbu jaustis gerai ją laikant visą dieną rankose. Patartumėme rinktis sezonines gėles, jas bus nesunku gauti , bet ir puikiai derės prie gamtos , metų laikų fono.

Kas sudaro nuotakos puokšte?

Puokšte sudaro ne tik gėlės, bet ir aksesuarai, kaip atlasinė ar šilkinė juostelė, kuria surišamos gėlės. Labai gražiai dera, jei nuotaka turi gražią atraižą nuo vestuvinės suknelės.

NAUDINGI PATARIMAI

Patarimai, kaip išsirinkti tobulą puokštę vestuvėms

Nuotakos puokštė: patarimai, kaip išsirinkti tobulą puokštę vestuvėms Vestuvinė nuotakos

Kaip išsirinkti gėles savo vestuvėms

Vestuvių floristika: patarimai, kaip išsirinkti gėles savo vestuvėms Viena iš

Nuotakos puokštė yra vienas iš svarbiausių ir ypatingiausių akcentu vestuvėse. Tai gėlių puokštė, kurią nešioja nuotaka vestuvių ceremonijos metu. Puokštė paprastai yra sudaryta iš įvairių gėlių, atitinkančių vestuvių temą, spalvas ir stilių.

Vestuvių puokštės istorija siekia senovės laikų, kai gėlės buvo laikomos ypatingomis ir svarbiomis simbolinėmis reikšmėmis. Šiandien vestuvių puokštė išlieka kaip tradicija ir grožio akcentas, kuris papildo nuotakos išvaizdą ir suteikia jai ypatingo žavesio bei elegancijos.

Puokštės dydis, forma ir dizainas gali labai skirtis, priklausomai nuo nuotakos asmeninio stiliaus, vestuvių temos ir reikalavimų. Dažniausiai jaunusios puokštės yra gaminamos iš gėlių, kurios atspindi nuotakos asmenybę ir norus. Puokštės nešimas vestuvėse taip pat turi simbolinę reikšmę. Gėlės, sudėtos į puokštę, simbolizuoja naują gyvenimo etapą, laimę ir meilę, kurią jauna pora dalinsis visą savo gyvenimą kartu.

Taigi, jaunosios puokštė yra nepakeičiama šventėje, kuri prideda grožio ir magijos vestuvių dienai. Tai vestuvių simbolis, kuris yra svarbus kiekvienai nuotakai jos ypatingiausią dieną.

PIRKINIŲ KREPŠELIS 0