Nemokamas pristatymas Šiauliuose

Miegančios rožės

Miegančios rožės

Stabilizuotos rožės, taip pat vadinamos miegančios rožės, yra tikros rožės, kurios yra apdorotos specialia technologija, kad jos išlaikytų ilgą laiką savo natūralią formą ir išvaizdą be vandens ar kitos priežiuros.

Miegančios rožės gaminamos iš gyvų rožių gėlių. Jos apdorojamos specialiais cheminiais elementais, kurie išsaugo natūralia gėlių išvaizdą ilgą laiką. Viena iš pagrindinių rožių privalumų yra tai, kad jos atrodo visiškai kaip tikros rožės ir nereikalauja priežiūros. Jų nereikia laistyti, tręšti ar laikyti specialioje temperatūroje. Žinoma reiktu saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti tik patalpoje.

Tinkamai prižiūrimos jos išlieka tos pačios spalvos ir formos labai ilgą laiką ir yra labai mažai priežiūros reikalaujantis dekoratyvinis elementas.

Stabilizuotos rožės gali būti įvairių spalvų, nuo tradicinės raudonos iki mėlynos, rausvos ar net auksinės spalvos. Jos gali būti naudojamos kaip dekoro elementas skirtinguose interjero dizaino stiliuose ir puošti Jūsų namus, darbo vietas. Šiuo metu miegančios rožės yra labai populiarios ir turi daugybę privalumų, nes jos atrodo labai tikroviškai ir išlaiko ilgą laiką.

Nepaisant to, miegančios rožės yra brangesnės nei įprastos rožės, ir jų galima rasti ne visose gėlių parduotuvėse. Taip pat svarbu žinoti, kad jos nėra visiškai amžinos ir galiausiai praras savo natūralią išvaizdą. Tačiau tinkamai prižiūrimos ir tvarkomos rožės gali išlikti gražios ir tvarkingos iki kelerių metų.

Pabaigai, galime teigti, kad stabilizuotos rožės yra puiki alternatyva tikrosioms rožėms.

PIRKINIŲ KREPŠELIS 0
GĖLĖS
DOVANOS
PASLAUGOS

GĖLĖS PAGAL PROGĄ

Akcija

70 eur vertės dovanų kuponas už 50 eur

Fotografija yra būdas sustabdyti laiką ir sugauti akimirką amžinybei

Nežinote, ką dovanoti? Neabejokite – šis dovanų kuponas tikrai padarys gavėją laimingą!

Tikra dovana prasideda iš

sirdele-mob

nemokamas pristatymas šiauliuose