Rinkinys naujagimiui:

Čiulptuko laikiklis yra nepakeičiamas daiktas gelbėjant tėvus. Nebereikės vargti dėl nuolatos iškrentančio čiulptuko ir jo paieškų. Lengvai tvirtinamas prie vaiko drabužėlių. Čiulptuko laikiklis yra ne tik labai gražus, bet ir naudingas mažyliui. Šis dovanų rinkinys naujagimiui bus labai naudingas mažyliui. Nes kramtukas ir laikiklis masažuoja naujagimio dantenas. O tai didelė pagalba tėveliams ir kūdikiui dygstant pirmiesiems dantukams. Tai pat svarbu paminėti, kad čiulptuko laikiklis naudingas kūdikio motorikai. Kadangi kūdikiams labai patinka viską čiupinėti, o įvairių formų karoliukai mūsų stebuklams padeda lavinti pirštelius.
BPA bei kitų toksinių medžiagų sudėtyje nėra

Minkšti tapukai

Šiame dar dovanų rinkinyje naujagimiui rasite nuostabius, labai minkštus tapukus. Rankų darbo nerti iš nealergiškų, YartArt Dolce veliūrinių siūlų. Tapukai yra ne tik gražus , bet ir naudingi dėl šilumos mažytėms kojytėms.

Muslino užklotukas/pledukas

Minkštas pledukas puikiai tinka pietų miegeliui ar ilgiems pasivažinėjimams vežimeliu tyrinejant šį įdomų pasaulį. Tai pat puikiai pasitarnaus kelionėje, nes užima mažai vietos ir visur gali keliauti drauge, kaip šiltas pagalbininkas jūsų mažyliui.

Seilinukas

Turbūt neįmanoma kūdikio įsivaizduoti be seilinuko. Taip, neabejotinai pagrindinė seilinuko paskirtis yra apsaugoti vaiko drabužėlius. Bet šis seilinukas puikiai pasitarnaus kaip gražus aksesuaras naujagimiui.

Pabaigai

Visi produktai yra gražiai supakuoti dovanų dėžutėje perrištu kaspinu . Jūsų norima žinutė bus patalpinta viduje ir papuošta mažu meškiuku.