Muilo gėlės

Kas tai?
Nuostabi nevystanti ir praktiška dovana kiekvienam

Muilo gėlės pagamintos iš muilo, jos kvepia ir atrodo labai tikroviškai. Puikiai tinka namų, ofisų, darbo vietos papuošimui ir lengvam aromatizavimui. Taip pat tirpsta šiltame vonios vandenyje.

Mes naudojame tik plono muilo gėles mūsų kompozicijose

Muilo gėlės yra gaminamos iš muilo , lengvai kvepia ir atrodo tikroviškai. Muilo gėlės tinka vonios ir kitų kambarių ir įvairių patalpų papuošimui ir lengvam aromatizavimui. Taip pat žiedlapiai lengvai tirpsta šiltame vandenyje, todėl tinka pasilepinimui vonioje, galimą keletą žiedlapių įdėti į šiltą vonią.

Nuostabios muilo gėlių kompozicijos, pagamintos mūsų profesionalios floristės , yra nuostabi dovana bet kokiai progai ar tiesiog malonus savęs palepinimas.
Besąlygiška aistra darbui.. darbai tampa originalūs. Įkvėpti aistros ir didžiulės meilės kūrybai, mūsų darbuose gimsta unikalus stilius.

MŪSŲ JAUNATVIŠKA KOMANDA YRA PASIRYŽUSI ATNEŠTI DAUG NAUJŲ SPALVŲ GELIŲ PREKYBOJE IR IŠSISKIRTI IŠ KITŲ. MEILĖ DARBUI SUTEIKIA SPARNUS!

MUILO GĖLIŲ PRIEŽIURA
Rekomenduojame laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių!
Taip pat kartą per mėnesį pastatyti į vonios kambarį ar kitą drėgną vietą 24 valandomis, kad muilo gėlės išlaikytų drėgmę ir neprarastu savo spalvas.