Kiekvienos vestuvės yra unikalios, ir neįsivaizduojamos be nuotakos puokštės, kuri lyg pasakos princesės karūna žiba ir pritraukia žvilgsnius.

NAUDINGI PATARIMAI

Patarimai, kaip išsirinkti tobulą puokštę vestuvėms

Nuotakos puokštė: patarimai, kaip išsirinkti tobulą puokštę vestuvėms Vestuvinė nuotakos

Kaip išsirinkti gėles savo vestuvėms

Vestuvių floristika: patarimai, kaip išsirinkti gėles savo vestuvėms Viena iš

DUK

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Siūlome rinktis tokią puokštę, kuri derėtu su bendru įvaizdžiu, kad būtų miela pačiai nuotakai. Žinoma svarbu jaustis gerai ją laikant visą dieną rankose. Patartumėme rinktis sezonines gėles, jas bus nesunku gauti , bet ir puikiai derės prie gamtos , metų laikų fono.

Vestuvėms kuriamos puokštės gali būti pačių įvairiausių formų ir spalvų. Kokią pasirinksite – priklauso nuo Jūsų vestuvių stiliaus (suknelės, šukuosenos, šventės vietos), Jūsų pomėgių ar net mėgstamiausių gėlių rūšies.

Rekomenduojama užsisakyti nuotakos puokštę bent 2-3 savaites prieš vestuves, kad floristas turėtų pakankamai laiko parengti puokštę ir gauti reikiamas gėles bei kitus aksesuarus.

Daugiausia dominuoja rožės , žaluma, eukaliptai.

Nuotakos puokštės kaina gali labai skirtis priklausomai nuo gėlių rūšies, dydžio ir sudėtingumo. Puokščių kainos gali svyruoti nuo 50-100 eurų.

Svarbu pasirinkti nuotakos puokštės spalvą atsižvelgiant į vestuvių temą, nuotakos drabužių spalvą ir asmeninius pageidavimus. Dažniausiai naudojamos spalvos yra baltos, kreminės, rožinės arba kitų atspalvių gėlės, kurios gerai derės prie bendro vestuvių dekoracijų stiliaus.

Dėl bet kokių papildomų klausimų ar individualių pageidavimų dėl nuotakos puokštės, visada galite kreiptis į mūsų profesionalius floristus, kurie padės jums sukurti tobula puokštės variantą vestuvėms.

Sukurti vestuvine nuotakos puokštę yra ne tik amatas, bet ir menas, kuris atskleidžia nuotakos asmenybę bei stilių, o vestuvės yra tobula proga tai pademonstruoti